You are currently viewing Konum Takip Uygulamaları: iSharing vs Zenly

Konum Takip Uygulamaları: iSharing vs Zenly

  • Post category:Türkçe

iSharing ve Zenly, artık son zamanlarda hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen kullanışlı konum takip uygulamaları arasındadır. Bu uygulamaları sevdiklerinizin güvenliğinden emin olmak, hareket halindeki bir arkadaşınızı takip etmek ya da farklı bir sebepten kullanıyor ya da kullanmak istiyor olabilirsiniz. Tabii ki en güvenilir ve kullanışlı olduğuna inandığınız uygulamayı aramanız mantıklıdır. Biz de sizin için bu uygulamalardan ikisini karşılaştırdık. Okumaya devam edin!

iSharing mi Zenly mi?

iSharing uygulamasında kullanıcıların güvenliği her zaman en büyük önceliktir. Pek çok insan aile üyelerinin ve sevdiklerinin konumunu takip etmek ve istedikleri zaman görüntüleyebilmek için iSharing’i kullanıyor. Bu uygulamanın pek çok insan tarafından tercih edilmesi belirli özelliklere sahip olmasından kaynaklıdır: Konum Geçmişi, Yer Uyarıları ve Panik Uyarıları. Bu özellikler güvenliğiniz için çok önemlidir ve hayatınızda büyük bir fark yaratır. Konum Geçmişi, Yer Uyarıları ve Panik Uyarıları, iSharing’de bulunan fakat Zenly gibi diğer konum takip uygulamaları içerisinde bulunmayan özelliklerdendir.

Bu özelliklerin olmadığı konum takip uygulamaları size istediğiniz deneyimi tamamiyle sağlayamayabilir. Konum Geçmişi, Yer Uyarıları ve Panik Uyarıları, kullanıcılara normalde başka herhangi bir konum uygulamasından elde edebileceklerinden daha fazla seçenek sunarak konum hizmeti uygulamalarında fark yaratmak ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için çalışır. Bir uygulamada eksikler olduğunu düşünüyorsak o uygulamayı kullanmak istemeyebiliriz. Bu yüzden iSharing, sevdiklerinizin güvenliği için faydalı olan bu farklı özellikleri en iyi şekilde uygulamaya çalışmıştır.

Konum geçmişi sayesinde arkadaşlarınızın ve ailenizin yalnızca o anda değil geçmişte nerede olduğunu da görüntüleyebilirsiniz.

Bununla beraber, Yer uyarıları, arkadaşınız ya da yakınınız belirli bir yere vardığında ya da bir yerden ayrıldığında bildirim gönderir ve bu yeri kaydetmenizi sağlar. Henüz kaydedilmemiş yerler için de kullanıcılara bunları ekleme imkanı sunulur:

Panik Uyarıları da zor durumlarda iSharing kullanıcılarına destek olur. Bu düğmeye tıkladığınızda iSharing arkadaşlarınıza, tehlike altında olduğunuzu belirten bir bildirim gönderir. 

image

Konum Geçmişi, Yer Uyarıları ve Panik Uyarıları, olmazsa olmaz özellikler gibi gelmese de oldukça önemlidir çünkü bize sıradan konum takibi ile elde edemeyeceğimiz bilgiler sağlarlar. iSharing, bu özellikleri sayesinde konum takip deneyimini daha iyi hale getirmektedir. Bu sayede pek çok iSharing kullanıcısı bu uygulama ile kendisini güvende ve emin ellerde hisseder.

Konum Takip Uygulamarı

Genel kullanıcı deneyimi açısından değerlendirecek olursak da iSharing’in sahip olduğu özellikler sayesinde Zenly’yi geride bıraktığını söylemek mümkün. Daha önce de bahsettiğimiz gibi, Konum Geçmişi, Yer Uyarıları ve Panik Uyarıları gibi önemli özelliklerin olmaması, uygulamayı deneyimleme şeklinizi tamamen değiştirecektir. Bu uygulamaların kullanılmasının başlıca sebebi sevdiklerinizin güvenliğinden emin olmaktır. Peki bunu tam olarak sağlayamayan bir uygulamadan ne kadar faydalanabilirsiniz?

Sonuç olarak iSharing, Konum Geçmişi, Yer Uyarıları ve Panik Uyarıları sayesinde Zenly’nin sunduklarından daha fazla şey sunmaktadır. Konum Geçmişi ve Yer Uyarıları son derece önemli çünkü bu özellikler sevdiklerinizin güvenliğinden emin olmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. iSharing aileniz ve diğer sevdiklerinizin güvenliği için tasarlanmıştır ve size daha fazla iç rahatlığı sağlamak için sürekli geliştirmeler yapmaya devam etmektedir.

Konum takip uygulamaları arasından hangisinin daha iyi olduğunu kendiniz denemek için iSharing’i denemeye hazır mısınız? Haydi bugün indirin!

Team iSharing

Track a cell phone location for free with iSharing Location Sharing App (https://isharingsoft.com)